Wednesday, February 6, 2013

Väikene mure! 2. klassi lapsed ja lapsevanemad.

Palun vaadake ja kontrollige hoolikalt, kas kõik kooliasjad on lapsel kenasti kotis olemas. Ei möödu peaaegu ühtegi tundi, kui kellelgi ei puuduks kas töövihik või väikene vihik. Mis sest ikka juhtub? Mina annan neile küll paberi, kuhu kirjutada, eeldades, et laps selle kodus vihikusse ümber kirjutab, kuid juhtub seda kahjuks väga-väga harva. Enam-jaolt kaovad need paberid ja osa õppetükke jääbki vihikust puudu. Kui siis tuleb ülesanne, kus oleks vaja nt mingi sõna kirjapilti vaadata, on lapsed hämmingus, kuna ei leia vihikust teatud õppetükkide materjale. Olge hoolsad ja pange õppevahendid eelmisel õhtul juba valmis. Õpetaja Kriste

No comments:

Post a Comment