Sunday, May 6, 2012

3.b klassi värvikad esitused enda koostatud dialoogidest.

1 comment:

  1. Tublid, sõbrad! Enamus teist oli ikka tõepoolest vaeva näinud oma etteastega ja tavalisest tekstist sai üks tore ja reaalne väikene näitemäng. Super! :)

    ReplyDelete