Friday, August 24, 2012

3. klassi sõpradele!

 
Kuna sellel aastal tuleb vihikusse lisaks harjutustele ka päris palju sõnu koos häälduse ja tähendusega kirjutada, oleks parem, kui te ei võtaks sellel aastal inglise keele jaoks seda kõige õhemat vihikut. Siis ei saa see teil kohe täis ja eelmiste õppetükkide info on eespool alati olemas.
 
 
 
 

No comments:

Post a Comment